Скринька для зберігання годинників Salvadore 807-8ZBB

Код товару: 469-370
807-8ZBB
Ціна: 
6,570 грн.
У наявності
807-8ZBB
Швидка покупка

Спитати про товар

Характеристики Скринька для зберігання годинників Salvadore 807-8ZBB

Наявність:
У наявності
Бренд
Salvadore
Тип
для зберігання
Колір
чорний
Матеріал корпусу
дерево
Внутрішнє оздоблення:
оксамит
Місць для зберігання:
8
Розмір
29,5 х 20,5 х 10 см
По Києву: Кур'єр (безкоштовно), самовивіз
Термінова доставка (протягом 2 годин)
Кілька товарів на вибір
По Україні: Нова пошта, Justin
До інших країн: Після 100% оплати і узгодження способу доставки з менеджером

Готівкою (по Києву), Картою онлайн (LiqPay, Google Pay, Privat Pay), Безготівковий розрахунок (за рахунком), Накладений платіж (Нова пошта, Justin)

Згідно закону України про захист прав споживачів: Обмін/повернення - на протязі 14 днів; Реставрація та ремонт - за запитом

Опис

Скринька Salvadore 807-8ZBB - ідеальне рішення для зберігання 8 годинників.

Вона виготовлена з дерева з чорним глянсовим покриттям і смугастою вставкою, що надає їй стильний вигляд. Внутрішнє оздоблення скриньки виконане з чорного оксамиту, що забезпечує м'якість та захист для годинників. Скринька оснащена замком на ключ для надійного зберігання.

Габарити - 29,5 х 20,5 х 10 см

Виробником цієї скриньки є компанія Salvadore з Австрії.

Оберіть скриньку Salvadore 807-8ZBB, щоб зберегти ваші годинники.

Відгуки (0) Скринька для зберігання годинників Salvadore 807-8ZBB

Аби додати відгук, будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть
Також вас можуть зацікавити
Код товару: 464-050
Кейс Salvadore для зберігання годинників RL/3/BL.G — ElitPodarok
Ціна:
2,390 грн.
- +
Швидка покупка
Код товару: 476-310
Скринька Rothenschild для підзаводу годинника 1012-3BF-F-5 — ElitPodarok
Ціна:
14,650 грн.
- +
Швидка покупка
Код товару: 469-120
Скринька для зберігання годинників Salvadore 4W-FH-DBR-SPU — ElitPodarok
Ціна:
2,980 грн.
- +
Швидка покупка
Код товару: 464-110
Шкатулка Salvadore для зберігання годинників WB/3085/3.BC — ElitPodarok
Ціна:
3,392 грн.
- +
Швидка покупка
Код товару: 466-910
Скринька Rothenschild для підзаводу годинників 90323EB-N — ElitPodarok
Ціна:
18,590 грн.
- +
Швидка покупка
Код товару: 469-380
Скринька для зберігання годинників Salvadore 802-10TB — ElitPodarok
Ціна:
4,900 грн.
- +
Швидка покупка
Код товару: 460-960
Скринька для підзаводу годинників Salvadore 8002/BGF/DF — ElitPodarok
Ціна:
15,500 грн.
- +
Швидка покупка
Код товару: 460-050
Скринька для зберігання годинників Salvadore 804-6DBC — ElitPodarok
Ціна:
3,480 грн.
- +
Швидка покупка
Зворотній зв'язок
Вам зателефонують
Ваше ім'я*
Телефон для зв'язку*
E-mail
Короткий опис вашого питання
0