1. Знижка за відгук

з 1 серпня 2016 року наш магазин пропонує знижку за розгорнутий відгук про наші товари, якість обслуговування або доставки.
Нас цікавить і позитивні, і негативні відгуки, головне - щоб вони були реальними і корисними, і допомагали зробити свій вибір іншим нашим клієнтам. Односкладові відгуки за типом «Все добре!» або «Все погано!» - не зараховуються.
Знижка сумується зі знижками по іншим акціям нашого магазину, але не поширюється на товар з акційними цінами.

2. Кілька товарів на вибір

Якщо Ви підібрали кілька подарунків і важко вибрати якийсь один з них, наш магазин готовий доставити Вам кілька вподобаних товарів. Ми розуміємо, що фотографія товару не передає повною мірою його красу і, що тільки потримавши в руках той чи інший подарунок, можна прийняти рішення!
Послуга є абсолютно безкоштовною (при наявності товару на складі).

3. Акція для наших друзів! Знижка 2% + 1%

 Facebook Twitter  Google+

з 1 грудня 2012 року, всі хто приєднається до нас в соціальних мережах і сервісах Facebook, Google+ і Twitter, отримають постійну знижку 2% на всі замовлення на нашому сайті. Крім цього, розмістивши на своїй сторінці Facebook, Google+ або Twitter посилання нашого магазину на товар, який хочете придбати - Ви отримуєте додаткову знижку 1% на цю покупку.

Для отримання основної знижки 2%:
- При оформленні замовлення через корзину магазина, в Коментарях до замовлення напишіть, що Ви приєдналися до нас в соціальних мережах.
- при оформленні замовлення по телефону повідомте про це менеджера.

Для отримання Додатковою знижки 1%:
- при оформленні замовлення через корзину в Коментарях до замовлення залиште посилання на свою сторінку.
- При оформленні замовлення по телефону повідомте про це менеджера.

Друзі! Діліться враженнями і коментуйте сподобалися подарунки! Створюйте ваш лист бажань з подарунків, які хотіли б отримати на свято! Залишайте відгуки про покупках, які Ви зробили в нашому магазині!
Знижка не підсумовується зі знижками по іншим акціям нашого магазину і не поширюється на товар з акційними цінами.